portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb
portfolio thumb

Irma - MZE

Irma je hlavní návrhářka značky Mze. Specializuje se především navrhováním a tvorbou originálních šperků z drahých kamenů a polodrahokamů. Díky své umělecké univerzálnosti se rovněž věnuje navrhování šatů, módních doplňků, dekorací interiérů i organizaci módních přehlídek a kulturních programů.

Exkluzivní výrobky, které se vyznačují nápadností i unikátním pojetím šperkařského umění, můžete pravidelně obdivovat na módních přehlídkách předních českých i zahraničních návrhářů, výstavách i charitativních akcích.

Každý z výrobků je jedinečným uměleckým dílem, což oceňují rovněž její zákaznice, mezi něž patří dámy z nejvyšších politických i aristokratických kruhů po celém světě, např. Sandra Roelofs, první dáma Gruzie.

Mze vyrábí unikátní kolekce šperků, která představuje spojení rozmanitých technik s využitím drahokamů, polodrahokamů a přírodních materiálů.

Mze se zabývá vyhledáváním a obnovou ztracených královských klenotů. Patronem projektu je jeho výsost princ Bagrationský-Imeretinský.

Témata kolekcií spojují jednotlivá historická období a legendy nejrůznějších národů světa. K majitelům šperků Mze patří mnoho významných osobností, včetně aristokratických.