Ochrana soukromí

Následující informace jsme vytvořili pro seznámení s tím, jak shromažďujeme, zpracováváme, používáme a chráníme vaše osobní údaje, a jak chráníme vaše soukromí. Také abychom vám odpověděli na otázky, které vás často zajímají.

Soubory Cookies

Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje. My a partneři máme k těmto údajům ve vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Můžeme Vám také doporučovat obsah a zobrazovat reklamu na základě Vašich preferencí. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.

Ochrana soukromí a osobních, provozních a lokalizačních údajů je pro společnost Top Fashion Models s.r.o., se sídlem Slunečná 229, 360 01, Otovice, IČO 04431758, DIČ CZ04431758, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 255226 (dále jen „Top Fashion Models“) velmi důležitá. Top Fashion Models aktivně sleduje vývoj české legislativy a legislativy EU.