Krásný den, krásné prostředí, krásné ženy, krásné modely anebo také spojení Karlovy Vary, Grandhotel Pupp a módní show - to vše lze vyjádřit třemi slovy Top Fashion Week, který byl plný tvorby předních českých a zahraničních návrhářů.


Módní show otevřela Karlovaračka Debbie, mladá módní návrhářka oblékající herečky, moderátorky, a její modely s nadčasovým tvůrčím potencionálem. Pod značkou Loram se skrývala módní návrhářka a majitelka krejčovského salonu Alena Tučková, drobná žena, hledající inspiraci všude kolem sebe, jejímž rukopisem je kvalita, jednoduchost a osobitost. Exkluzivní originální šperky z drahých kovů a polodrahokamů plné nápaditosti, propracované do nejmenšího detailu od Irmy, hlavní návrhářky firmy MZE potěšily nejedno dámské i pánské oko. Stejné potěšení přinesla i Jiřina Matoušová a její značka WERSO s luxusním spodním prádlem, plným třpytivých kamínků, krajek, lahodícím nejen oku, ale i tělu samotnému.

promo image
promo image

Kristina Oganesian původem z Arménie přijela se svými extravagantní kousky plné kůže, kvalitních materiálů a látek, které si osobně jezdí vybírat a nakupovat do slunné Itálie. Dalším zástupcem mužského pohlaví v módním showbyznysu byl Pavel Berky, jeden z nejvýraznějších slovenských talentů s nápaditým designem a originálními střihy. Pavel dokonce doplnil svou kolekci o kabát ušitý v předvečer akce, který se draží pro charitu, drží se totiž hesla Pomáhat je nutné a zároveň krásné. Z New Yorku zavítala do Karlových Varů Katerina Lankova, proslulá spoluprací s hvězdami americké raperské hudební scény, jako například Missy Elliott nebo Lil Kim. K nám do Karlových Varů na přehlídku přivezla modely představující její cesty a místa, která ovlivnily její život a práci. Jako třešnička na dortu působila téměř na samotném závěru mezinárodně uznávaná značka svatebních šatů Crystal Bridge Mirky Horké. Její kolekce byla plná modelů z vysoce kvalitních materiálů, tvarově dokonalá a čistá, plná elegance i třpytivých doplňků.

V letošním roce přijela módní projekt podpořit i celá řada osobností českého showbyznysu počínaje karlovarákem Alešem Hámou, přes noblesního herce Jana Čenského, Kateřinu Kairu Hracovcovou populární herečku a velkou milovnici zvířat, Terezu Kostkovou, milující módu, zpěvačku Kate Mátlovou, Miroslava Šimůnka populárního herce a v neposlední řadě Ivu Kubelkovou známou českou modelku, první vícemiss ČR roku, která se stala hlavní patronkou akce.


Celá přehlídka by se ovšem neuskutečnila bez celé plejády nádherných modelek, o které se staraly profesionální týmy stylistů z Make up Institute Prague a kadeřníků Misha hair studia, hlavní režisérky a choreografky celého odpoledne a večera Lenky Vinické a také profi týmů, jejichž úkolem bylo doplnit večer oky kamery, která poskytla všem návštěvníkům detailní projekci celé módní přehlídky. Poslední poděkování patří všem sponzorům, partnerům, ředitelce Top Fasihon Weeku Terezii Tholové.


Za Top Fashion Week Jaroslav Tylinger a Josef Fritsch.

promo image