Top Fashion Week je originálním módním festivalem pořádaným agenturou Top Fashion Models. Během posledního zářijového víkendu se v ikonickém Grandhotelu Pupp v Karlových Varech představí více než desítka tuzemských a zahraničních návrhářů, hvězdy světového designu i populární tváře showbyznysu.

„Naším cílem je představit tvorbu uznávaných autorů i vycházejících hvězd designérského nebe. Důležitá je podpora lokálních návrhářů dané země a zároveň šířit povědomí o české tvorbě, která je nesmírně bohatá a kreativní.“

Jaroslav Tylinger, spolumajitel Top Fashion Models

promo image

Karlovy Vary v lesku přehlídkových mol

Populární lázeňské město se na tři dny oblékne do modelů vrcholného krejčovského umění světového formátu. Luxusní hotel Grandhotel Pupp se dočká přehlídky nejnovějších trendů prezentovaných na modelkách z České republiky i zahraničí.

Celé akce se zúčastní úspěšné osobnosti z módního světa. Můžete se těšit na Katerinu Lankovou, Kristinu Oganesian, Pavla Berkyho, Mirku Horkou či Petra Kaloudu. Ambasadory Top Fashion Weeku se pro letošní rok stanou herečka Tereza Kostková, modelka Iva Kubelková nebo moderátor Mirek Šimůnek.

Top Fashion Models

Nový název, ovšem dlouholetá tradice. Změnili jsme naši strategii a cíle. Pustili jsme se do světa organizace, produkce a zajištění akcí, a to nejenom z módního průmyslu. Naší hlavní myšlenkou při pořádání událostí jako je Top Fashion Week je pozitivně ovlivňovat povědomí širší veřejnosti o módě, designu a světu okolo nich.

Jakožto jedna z mála agentur na světě se věnujeme kompletní organizaci a produkci. Nezprostředkováváme pouze modelky, ale zařizujeme i veškeré technické vybavení a zázemí, zajišťujeme profesionální fotografy a v neposlední řadě poskytujeme naše know-how, které vychází z dlouholetých zkušeností z módního průmyslu.

V rámci našich akcí dáváme prostor nejen uznávaným osobnostem, ale také vycházejícím hvězdám módního nebe. Touto podporou lokálních, neotřelých a inovativních designérů se snažíme vnést více pestrosti do jinak uzavřeného a exkluzivního světa vrcholného krejčovského umění.

Náš tým je sestaven pouze z profesionálů ve svém oboru. Opíráme se o bohaté zkušenosti z minulých let a jsme schopni vždy vytvořit tu správnou atmosféru módní show. Vytvářím akce na klíč a vždy vycházíme z přání klienta.

V rámci našich akcí dáváme prostor nejen uznávaným osobnostem, ale také vycházejícím hvězdám módního nebe. Touto podporou lokálních, neotřelých a inovativních designérů se snažíme vnést více pestrosti do jinak uzavřeného a exkluzivního světa vrcholného krejčovského umění.

Náš tým je sestaven pouze z profesionálů ve svém oboru. Opíráme se o bohaté zkušenosti z minulých let a jsme schopni vždy vytvořit tu správnou atmosféru módní show. Vytváříme akce na klíč a vždy vycházíme z přání klienta.

Na snímku zleva Jozef Oklamčák a Jaroslav Tylinger.

promo image